Harju Elekter Elektrotehnika

AS Harju Elekter Elektrotehnika on juhtiv kesk- ja madalpinge jaotus- ning automaatikaseadmete tootja.

Elektriseadmete valmistamisega alustati ASi Harju Elekter tootmisdivisjonina juba 1968. aastal alates 2005. aastast tegutsetakse Harju Elektri 100%lise tütarettevõttena. Tehase tootmis- ja müügipinnad 16 715 m2 asuvad Keilas. Tehases töötab 236 inimest, sh, 43 müügi-, tootmis- ja tootearendusinseneri.

Harju Elekter Elektrotehnika kvaliteedi, keskkonna, töötervishoiu ja tööohutuse juhtimissüsteem on tunnistatud sertifitseerimisfirma Bureau Veritas poolt vastavaks rahvusvahelistele standarditele ning ettevõttele on omistatud ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ja ISO 45001:2018 sertifikaadid.

Leiad meie madal- ja keskpinge jaotusseadmete tootelehed energia valdkonna alamlehelt.

Harju Elekter Eesti kontaktid:

Alvar Sass

tegevjuht

Tel: +372 674 7550

GSM: +372 5393 3039

alvar.sass@harjuelekter.com

Regina Männiste

büroojuht

Tel: +372 674 7449

GSM: +372 5340 6193

regina.manniste@harjuelekter.com

Müük ja turundus

Rait Kangro

müügi- ja turundusjuht

Tel: +372 674 7449

GSM: +372 5349 0122

rait.kangro@harjuelekter.com

Andres Laanest

müügijuht (Soome)

Tel: +372 674 7449

GSM: +372 506 9246

andres.laanest@harjuelekter.com

Alo Toomel

müügijuht (Rootsi)

Tel: +372 674 7449

GSM: +372 5037 338

alo.toomel@harjuelekter.com

Mare Pello

müügijuht/müügisekretär

Tel: +372 674 7448

GSM: +372 536 45988

mare.pello@harjuelekter.com

Kaupo Lepisk

projektijuht

Tel: +372 674 7449

GSM: +372 5333 2548

kaupo.lepisk@harjuelekter.com

Kvaliteet

Piret Mägi

kvaliteedijuht

Tel: +372 5628 9702

piret.magi@harjuelekter.com

Tootmine

Paavo Prii

tootmisjuht

Tel: +372 674 7449

paavo.prii@harjuelekter.com

Sirje Poller

logistikajuht

Tel: +372 674 7449

GSM: +372 501 6787

sirje.poller@harjuelekter.com

Piret Viigisalu

laoprotsesside spetsialist

Tel: +372 674 7449

GSM: +372 5380 0120

piret.viigisalu@harjuelekter.com

Tootearendus

Oliver Karja

tootearendusjuht

Tel: +372 5919 2529

oliver.karja@harjuelekter.com

Vitali Navross

vanem elektriinsener

Tel: +372 674 7449

vitali.navross@harjuelekter.com

Meelis Mälter

vanem elektriinsener

Tel: +372 674 7449

meelis.malter@harjuelekter.com

Rainer Süld

vanem elektriinsener

Tel: +372 674 7449

rainer.suld@harjuelekter.com

 

AS HARJU ELEKTER ELEKTROTEHNIKA

Paldiski mnt 31, 76606 Keila, Estonia
Tel +372 6747 449
info.heet@harjuelekter.com